replica rolex replica rolex fake rolex replica rolex fake rolex rolex replica replica rolex rolex replica fake watches replica rolex


Leedu keelesIn EnglishEesti keelLäti keeles


Apie mus

„Eiskopf“ yra jūsų partneris, padedantis technologiją ir procesus padaryti tikslesnius ir veiksmingesnius

Dirbame su visais klientais trijose Baltijos šalyse – Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Šiandien pagrindiniai mūsų klientai yra elektronikos pramonės sektoriaus atstovai, laboratorijos, švietimo įstaigos ir mokslinių tyrimų centrai.

Pirmaujame diegdami naujoves prietaisų prototipų kūrimo ir gamybos pramonės srityje, kurioje pagrindiniai prioritetai yra trumpas nustatymo laikas, mažas energijos suvartojimas, didelis lankstumas ir ypatingas tikslumas.

 


„Eiskopf“ tiekia specializuotą spausdintinių plokščių gamybos įrangą, skirtą prototipams ir itin tiksliai lazerinio apdorojimo įrangai. Esame oficialus Vokietijos įmonės „LPKF Laser & Electronics AG“ atstovas Baltijos šalyse, be to, tiekiame LPKF įrangą ir priedus įvairioms pramonės šakoms. Keliame specialistų profesinę kvalifikaciją ir remiame, taip pat teikiame visapusiškas garantinio aptarnavimo paslaugas. Mūsų politika yra tiekti klientams aukštos kokybės gaminius ir teikti puikias klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų gaminius ir pagrindinius tiekėjus rasite mūsų tinklalapyje.

Be to, esame specializuotas „Nordson EFD“ tikslių skysčio valdymo sistemų, JBC rankinio litavimo ir perdirbimo įrangos, LPKF lazerinių plastikų virinimo sistemų, specialių laboratorinių darbastalių ir švietimo įstaigoms skirtų mokymo sistemų atstovas. Iš savo gaminių asortimento klientams taip pat galime pasiūlyti daug įvairių rūšių paramos gaminių.

Parašykite elektroninį laišką ir susitarkite su mūsų pardavimo atstovu dėl susitikimo.

edge team oü