replica rolex replica rolex fake rolex replica rolex fake rolex rolex replica replica rolex rolex replica fake watches replica rolex


Läti keelesIn EnglishEesti keelLeedu keeles


Par mums

Eiskopf ir partneris, kas jūsu tehnoloģiju un procesus palīdz padarīt precīzākus un efektīvākus

Mēs sadarbojamies ar klientiem visās trīs Baltijas valstīs — Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Pašlaik mūsu galvenie klienti ir no elektronikas nozares, laboratorijas vides, izglītības iestādēm un zinātnisko pētījumu centriem.

Mēs esam līderi inovācijas jomā ar savām ierīcēm prototipu izstrādē un ražošanā, kur galvenās prioritātes ir īsi uzstādīšanas laiki, zems enerģijas patēriņš, liela elastība un īpaši precīzs sniegums.

 


Eiskopf ir prototipu un īpaši precīzu lāzerapstrādes iekārtu iespiesto shēmu plašu ražošanas iekārtu uzticams piegādātājs. Mēs esam vācu uzņēmuma LPKF Laser & Electronics AG oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs, turklāt LPKF iekārtas un piederumus piegādājam dažādām rūpniecības nozarēm. Mēs nodrošinām speciālo apmācību un atbalstu, kā arī vispusīgus pakalpojumus klientiem. Mūsu politika paredz augstas kvalitātes produktu un izcilas klientu apkalpošanas nodrošināšanu. Mūsu produktus un galvenos piegādātājus, lūdzu, apskatiet mūsu tīmekļa lapā.

Turklāt mēs uzticami nodrošinām Nordson EFD precīzo šķidrumu kontroles sistēmas, JBC manuālās lodēšanas un labošanas iekārtas, LPKF lāzera plastmasas metināšanas sistēmas, speciālo laboratoriju darbgaldus un apmācību sistēmas izglītības iestādēm. Mūsu produktu klāstā ir arī dažāda veida atbalsta produkti klientiem.

Ja vēlaties, varat nosūtīt mums e-pastu un pieteikt tikšanos ar pārdošanas pārstāvi.

edge team oü